Boże Narodzenie w naszej szkole.

          Kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, strojenie choinki to najbardziej powszechne tradycje świąteczne, które przypominają o Świętach Bożego Narodzenia i wprowadzają nas w świąteczny klimat.
          22 grudnia w Zespole Szkół w Bojanowie odbyła się akademia właśnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie z klasy IV znakomicie przedstawili magię narodzin Chrystusa. Opowiedzieli o dawnych tradycjach świątecznych. W jeszcze bardziej świąteczny nastrój wprowadziły nas kolędy i pastorałki polskie, które świetnie wykonał chórek dziewcząt z naszego gimnazjum. Po akademii, ks. Sebastian i pan Dyrektor Zbigniew Glica złożyli wszystkim życzenia bożonarodzeniowe. Pan Dyrektor również podzielił się opłatkiem z przewodniczącym gimnazjum i przewodniczącą szkoły podstawowej. Po tym wydarzeniu każda klasa poszła wraz ze swym wychowawcą na wigilię klasową, podczas której podzieliliśmy się opłatkiem i śpiewaliśmy kolędy.
SZKOLNY ZESPÓŁ REDAKCYJNY - SPINECZKA