GMINNE KONKURSY ORTOGRAFICZNY I MATEMATYCZNY DLA KLAS III SP

     W tym roku odbyła się już XX edycja GMINNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO i XIX MATEMATYCZNEGO dla klas III szkoły podstawowej.Naszą szkołę w zmaganiach z ortografią reprezentowali: Adrian Jarosz (3miejsce), Gabrysia Wisz (5 miejsce) i Franek Sadecki. Gabrysia i Adrian zakwalifikowali się do etapu powiatowego , który odbędzie się w maju.
Matematyczne zmagania zakończyli sukcesem wszyscy uczniowie naszej szkoły:
Emilka Majchrzak (1miejsce), Kuryś Adrian i Patrycja Szczęch (3 miejsce).
Cała trójka zakwalifikowała się na powiat w maju. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursach otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez WÓJTA GMINY BOJANÓW.

Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuki za majowe konkursy powiatowe.

 

 

 

 

Alicja Ślusarczyk