Dzień wiosny

  Jak co roku w naszej szkole odbyło się uroczyste powitanie wiosny, a wraz z nim konkurs ,,Idol jest wśród nas”, podczas którego mogliśmy zobaczyć występy naszych kolegów i koleżanek. Oceniano nas i przyznawano punkty w kategoriach klas I- III oraz IV- VIII. Na naszej scenie pojawiło się wiele różnych talentów, od śpiewu i tańca do układania kostki Rubika, recytacji oraz dowcipów nieziemskich. Po występach odbył się kolejny konkurs ,,Wiem wszystko, w którym to publiczność odpowiadała na pytania z różnych dziedzin. Za każdą poprawną odpowiedź osoba odpowiadająca otrzymała naklejkę, aby później zamienić ją na dodatkowe punkty z zachowania. Po całym występie uczniowie wraz z nauczycielami pogonili zimę na dobre poprzez spalenie tradycyjnej Marzanny zrobionej własnoręcznie przez naszych uczniów.
 
 
Dagmara Marut Kl. 8